Recep Çaymaz Başkanın Mesajı

Gümüşler Belediye Başkanı olarak Gümüşlerin gelişmesi ve kalkınması adına, vatandaşımızın hizmetinde olmak için çalışacağımızı belirtmek isterim. Bu Kasaba da yaşayan herkesin duasına ve desteğine ihtiyacımız var. Bu makamlara hizmet etmek için talip olduk. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyelerimizin gerçek sahibi vatandaşımızdır. İnandığımız yol budur. Hizmetlerimizi artırmak amacımızdır. Biz insanlarımıza ne kadar faydalı olabiliyorsak o kadar mutluyuz.

Meclis üyelerimiz ile birlikte şeffaf, adil ve hızlı bir şekilde çalışacağız. Kasabamız ve ülkemiz için çalışacak, milletimizle kucaklaşacak, proje üretecek herkese kapımız ve yüreğimiz açık olacaktır. Halkımızın memnuniyetini sağlayacak, kaliteli hizmet ve proje üretmek öncelikli hedefimizdir. Bunun için tüm imkanlarımızı ve kaynaklarımızı; adil, etkili ve verimli kullanmaya gayret edeceğiz. Gümüşler Kasabasını da hep birlikte yönetecek ve hep birlikte büyüteceğiz.

Bugünlere gelişimizde bizimle birlikte yola çıkan, destek ve emek veren, gayretlerini sergileyen tüm arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum.